Leif Hetland knygos „Našlaičio dvasią begydant” pristatymas.

 

 

 

 

 

Viskas, kas Dievo Tėvo, yra ir mūsų! Šią valandą visa kūrinija dejuoja nekantraudama, kada bus apreikšti Dievo sūnūs ir dukros. Laikas mums tapti tais, kokiais išties ir esame pašaukti būti, kad visa kūrinija galėtų sugrįžti į Dievo Tėvo namus.

Dievas Tėvas niekada neketino palikti mūsų našlaičiais – be Tėvo ar be namų. Tegul skaitant „Našlaičio Dvasią begydant“ jums atsiveria apreiškimas, kaip gyventi tapatų savo, kaip Dievo Tėvo vaiko, gyvenimą. Našlaičio dvasia negali būti išvaryta. Ją įmanoma pakeisti tik meile, nes tobula meilė išveja visas baimes.

LEIFAS HETLANDAS yra misijos Global Mission Awareness įkūrėjas ir prezidentas. Ši tarnystė tarptautiniu lygiu siekia perduoti Dievo meilę, išgydymą ir skleisti apaštališkąją valdžią, kuri remiasi Dievo Karalystės šeimos samprata. Leifas, kaip šiuolaikinių misijų pirmtakas, atnešė Gerąją Naujieną į pačias dvasiškai tamsiausias pasaulio vietas, tokias kaip Pakistanas. Jo tarnystės dėka buvo išgelbėta daugiau nei milijonas sielų.

Siūlome trumpą interviu su knygos autoriumi. Kalbina Jurga Karosaitė, leidyklos „Upė“ vadovė. Įrašas darytas Šveicarijoje (2017 m. balandis), kur vyko „Pakilk ir šviesk! Tėvo meilės jėga“ konferencija su Leifu Hetlandu.