TIESIOG GEROJI NAUJIENA

7.90

 

SKAITYTI IŠTRAUKĄ

Kategorija: Žymos: ,

Aprašymas

Sužinokite tikrąją žinią, kurią Jėzus atėjo paskelbti

Daugelis žmonių mano, kad Evangelija yra tai, jog tikėdami Jėzumi būsime išgelbėti iš pragaro ir po mirties pateksime į dangų. Bet ar gali būti, kad Biblija iš tiesų moko kitaip? Kas, jei Geroji Naujiena, kurios Jėzus atėjo paskelbti, yra kur kas didesnė, geresnė ir apima kur kas daugiau negu tiesiog tai, kas vyksta mums mirus? Perkamiausių knygų autorius, anglikonų dvasininkas N. T. Raitas (N. T. Wright) atskleidžia, kas iš tiesų yra Evangelija ir kaip ji gali pakeisti tiek mūsų šiandieną, tiek rytojų.

ATSILIEPIMAI APIE AUTORIŲ
N. T. Raitas yra vaisingiausias savo kartos Biblijos tyrinėtojas. Jis netgi laikomas žymiausiu apologetu po K. S. Luiso (C. S Lewis). Turbūt geriausias jam skirtas pagyrimas skamba taip: „Kai Raitas kalba, pamokslauja arba rašo, žmonės išvysta Jėzų, ir jų gyvenimas keičiasi.“ CHRISTIANITY TODAY

Viena nuostabiausių asmenybių krikščioniškosios minties pasaulyje.
TIME

Žymiausias pasaulyje Naujojo Testamento tyrinėtojas.
NEWSWEEK

Kai žymiausias šių dienų Naujojo Testamento teologas turi pasakyti ką nors naujo, tai nepraslysta pro akis skaitytojams.
THE CHRISTIAN CHRONICLE

T. RAITAS yra buvęs Anglijos bažnyčios Darame vyskupas, vienas žymiausių pasaulyje Biblijos tyrinėtojų. Šiuo metu jis vadovauja prie Šv. Andriaus universiteto veikiančios Teologijos mokyklos Naujojo Testamento ir ankstyvosios krikščionybės katedrai. Dvidešimt metų jis dėstė Naujojo Testamento temą Kembridžo, Makgilio ir Oksfordo universitetuose, dalyvavo ABS News laidose, taip pat televizijos laidose Dateline, The Colbert Report ir Fresh Air. Jis yra ne vieną apdovanojimą pelnęs knygų Surprised by Scripture („Šventojo Rašto nustebintas“), The Case for Psalms („Psalmių byla“), How God Became King („Kaip Dievas tapo Karaliumi“), Simply Jesus („Tiesiog Jėzus“), After You Believe („Patikėjus“), Surprised by Hope („Nustebintas vilties“), Simply Christian („Tiesiog krikščionis“), Scripture and the Authority of God („Šventasis Raštas ir Dievo autoritetas“), The Meaning of Jesus („Jėzaus reikšmė“) autorius bei šiuolaikinio Naujojo Testamento vertimo The Kingdom New Testament („Karalystės Naujasis Testamentas“) vertėjas.

Papildoma informacija

Autorius

N. T. Wright