KAD MEILĖ NEUŽGESTŲ!

12.00

 

SKAITYTI IŠTRAUKĄ

Kategorijos: ,

Aprašymas

Te jūsų meilė neužgęsta!

Kurstyti meilės židinį ne taip paprasta. Kartais tai apskritai yra pats sunkiausias dalykas. Visgi jei norite išlaikyti sveikus santykius su Dievu ir kitais žmonėmis, privalėsite mokytis išlaikyti meilės ugnį – kitos išeities tiesiog nėra.

Ir vaikų, ir suaugusiųjų gerovei būtini sveiki santykiai, kai galima be baimės mylėti ir jaustis mylimiems, pažinti kitą ir leisti pažinti save. Deja, labai dažnai santykiuose netrūksta nerimo, manipuliacijų, kontrolės ir konfliktų – visko, išskyrus saugumą, meilę ar artumą. Kodėl taip yra? Tiesiog dauguma žmonių niekada nebuvo mokomi išlaikyti neužgesusią meilę, nepaisant klaidų, skausmo ir baimės.

Knygoje Kad meilė neužgestų! atskleidžiami aukščiausi brandžios meilės standartai, apie kuriuos kalba ir pats Jėzus. Denis Silkas pateikia praktinių ir taiklių pavyzdžių, kurie suteiks jums jėgų brėžti sveikiems santykiams būtinas ribas, bendrauti su meile ir galiausiai apsaugoti santykius taip, kad meilė neužgestų jokių negandų akivaizdoje. Jūsų santykiai pasikeis iš esmės ir visam laikui. Išmokę išlaikyti meilės ugnį, tapsite panašesni į Jėzų.

DENIS SILKAS yra vienas iš Betelio bažnyčios Redinge (JAV, Kalifornijoje) bei „Jesus Culture“ (Jėzaus kultūra) bažnyčios Sakramente (taip pat Kalifornijoje) lyderių. Be to, jis vadovauja organizacijai „Loving on Purpose“ (Ugdanti meilė) ir yra vienas iš jos steigėjų – ši organizacija tarnauja šeimoms bei bendruomenėms visame pasaulyje. Denis yra parašęs nemažai knygų, kurių svarbiausios temos – sėkmingi tarpusavio santykiai, pagarbos kultūra ir darnios šeimos. Denis ir Šerė susituokė 1984 m., jie turi tris vaikus ir tris anūkus.