Ugdykime pranašų šeimas

Ugdykime pranašų šeimas

Kas nutiktų, jei jūsų vaikai augtų namuose, kuriuose sapnuojami pranašiški sapnai ir trokštama girdėti Dievo balsą? Savo pamoksle Krisas Valotonas pateikia penkis praktinius būdus, kaip įkvėpti vaikus pranašiškiems pasireiškimams ir sukurti Šventosios Dvasios kupiną atmosferą savo namuose. Nėra tokio dalyko, kaip jaunesnioji Šventoji Dvasia, todėl mūsų vaikai tegul tampa galingais kariais Dievo Karalystėje!

Paliekant skausmo žemę

Paliekant skausmo žemę

Prie Betezdos tvenkinio 38-erius metus sergančio vyro Jėzus paklausė: „Ar nori pasveikti?” Mūsų gyvenime kartais vyksta labai skausmingi įvykiai, ir kai Gydytojas ateina ir klausia, ar nori pasveikti, Jis trokšta tavo skausmo gultą paversti tikslo tribūna. Krisas Valatonas praktiškai ir jautriai formuluoja keturias tezes apie skausmą ir būdus, kaip jame nepasilikti. Negalime suplanuoti kas mums nutiks, tačiau ši žinia padės kontroliuoti tai, kas vyksta mumyse. Šventojo Rašto citatos: Jn 5, 2; 2 Kor 10; Neh 2; Pat 18, 16; Pat 25, 20; Pat 25, 19; Rd 3, 51.

Tapkime apaštališki

Tapkime apaštališki

Kokiu būdu transformuoti pasaulį? Krisas Vallottonas apibrėžia ir detaliai nagrinėja 4 apaštališkus atributus, kad padėtų mus įgalinti daryti įtaką savo miestuose, tautose ir pasaulyje. Ši žinia ragina tapti apaštališkais ir keisti mus supančias aplinkybes, skleidžiant Dievo gerumą kiekvienoje situacijoje.