Bažnyčia yra šeima, o ne įmonė

Bažnyčia yra šeima, o ne įmonė

Koks yra mūsų supratimas apie vietinę bažnyčią? Pagrindinis organizacijos Jesus Culture pastorius Baningas Liebšeris dalijasi mintimis, kaip svarbu yra vietinę bažnyčią laikyti šeima. Remdamasis Šventuoju Raštu bei iliustruodamas pamokslą humoristinėmis istorijomis Baningas teigia, kad būdami Dievo namiškiais esame šaukiami prisiimti asmeninę atsakomybę dėl savo pačių augimo ir brandos. Pastorius teigia, kad vienas iš nuostabiausių dalykų šiame pasaulyje yra šeima. Kiek daug nuveiktų bažnyčia žmonijos labui, jei laikytųsi šeimos vaidmens!

Eiti iki galo

Eiti iki galo

Kas yra tikroji mokinystė? Erikas Džonsonas aiškina, ką reiškia sekti Jėzumi, apibūdindamas tikrąją mokinystę. Keliaudamas per istorijas iš Luko Evangelijos, Erikas moko kaip mums sekti Jėzumi, atsistoti priešakinėse fronto linijose, gyventi Jėzaus pilnatvėje ir matyti kitus prisikeliančius Jame.

Ugdykime pranašų šeimas

Ugdykime pranašų šeimas

Kas nutiktų, jei jūsų vaikai augtų namuose, kuriuose sapnuojami pranašiški sapnai ir trokštama girdėti Dievo balsą? Savo pamoksle Krisas Valotonas pateikia penkis praktinius būdus, kaip įkvėpti vaikus pranašiškiems pasireiškimams ir sukurti Šventosios Dvasios kupiną atmosferą savo namuose. Nėra tokio dalyko, kaip jaunesnioji Šventoji Dvasia, todėl mūsų vaikai tegul tampa galingais kariais Dievo Karalystėje!